KALE YALITIM

HAKKIMIZDA

2008 yılında uzun soluklu hedeflerle yola çıkan KALE YALITIM, farklı ölçeklerde pek çok projeyi hayata geçirdi. Oluşturduğu kalite standardından ödün vermeksizin, daima gelişmeye devam ederek, kurumsal çıtasını yükseğe yerleştirmeyi başardı. Kullanılan malzemelere gösterilen özen, detaylara verilen önem, son teknoloji ve yeniliklerin dikkatli takibi, hak edilmiş bir başarıyı da beraberinde getirdi.
Başarısı ile ülkemiz yapı sektörünün gelişimine katkıda bulunan Kale Yalıtım, uzun vadede gerçekleştireceği yeni projelerin temellerini de bugünden atıyor. Tecrübenin tuttuğu ışıkla kendini geliştirmeye devam ederken, ülkemizin kalkınmasındaki sorumluluğuna sahip çıkmaya devam ediyor.

HİZMETLERİMİZ

Kale Yalıtım, kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına müteahhitlik hizmetleri veriyor. 2008 yılından bu yana oluşan derin tecrübe, uzman teknik ekibi ile başarılı tasarımlara ve tamamlanan projelere dönüşüyor. Kale Yalıtım’ın imza attığı projelerin başında; kongre merkezleri, alış-veriş merkezleri, kültür merkezleri, sağlık ve spor tesisleri, altyapı işleri, çevre düzenlemeleri geliyor.

HEDEFLERİMİZ

Kale Yalıtım kurumsal yapısını güçlendirip sürekli yeniliklere adım atarak, önemli projeler geliştirmeyi ve üretmeyi hedefliyor. Aynı zamanda yurt dışında da projeler üstlenerek ülkemize hizmet etmeye devam etmek, en büyük planları ve hedefleri arasında yer alıyor.